Big Bass Splash

Big Bass Splash oyunu ile birlikte oltaları elimize alıp sahile dönüş yapıyoruz. Oyun sembollerine hızlıca geçiş yapalım. Oyunda 10’dan A’ya kadar genişçe bir semboller listesi ile karşılaşmaktayız. Ve yeni temaya uygun sembollerin seçildiği hemen görülmektedir. Yusufçuk böceğinin, yem kutusunun, oltanın ve kamyon gibi sembollerin bulunduğuyla karşılaşmaktayız.

Bir diğer önemli konu oyunda yer almakta olan bonus turunun parçası diyebileceğimiz farklı büyüklükte olan balık sembolleridir. İki mini oyun sembolü olan Wild ve Scatter da oyundaki ücretsiz mini döndürme turunu tetiklemek açısından önemlidir. Scatter sembolü suda zıplayan ve kancaya takılan levrek balığı olarak tanımlanmıştır. Bu sembol ile birlikte oyuncuların kazanç potansiyeli ciddi seviyelere çıkmaktadır.

Big Bass Splash Slot Oyunu İyi Kazandırıyor mu?

Big Bass Splash oyunundaki kazanç ihtimalinin tam 5.000 katına çıktığı görülmektedir. Ve bu artışı sağlamakta olan en temel sembol ise scatter sembolü olarak yerini almıştır. Big Bass Splash oyununda yer almakta olan kişiler de bir anlamda bu sembolü tutturmayı heyecanla bekliyorlar. Çünkü ilgili sembol bizleri hem bir bedava bonus turuna çıkarıyor hem de ciddi miktarda kazanç ihtimali kazandırıyor.

Potansiyel kazanç ihtimali her ne kadar yukarıya çıksa da, artan çarpanlar ve seviye yükseltme gibi diğer özelliklerin varlığı da yine kazanç ihtimalini ve potansiyelini oldukça güçlü kılan diğer içerikler arasında bulunmaktadır.

Big Bass Splash Slot Oyunu Nasıl Oynanır?

Big Bass Splash oyunu nasıl oynanır? Oynanış açısından temayı ve senaryoyu sizlere tanıttık diyebiliriz. Giriş yaptığınızda karşınızda yer almakta olan manzaranın epey bir ümit vaat ettiği görülmektedir. Daha da önemli olanı şu ki Big Bass Splash oyununda yer almakta olan free spin bonusuna yön vermekte olan turlardır. Free Spin turuna giriş yaptığımız andan itibaren bizleri bekleyen heyecanlı dönüş turları oldukça ilgi uyandırıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir